W ofercie firmy DRY-POL znajduje się kompleksowa usługa odgrzybiania i dezynfekcji pomieszczeń. Po zlokalizowaniu i usunięciu przyczyny zagrzybienia można przystąpić do usunięcia uciążliwych i niezdrowych szkód wtórnych.

Odgrzbianie sufituNasza metoda odgrzybiania przebiega w dwóch cyklach. Pierwszy to etap usuwania wykwitów grzybów pleśniowych występujących na powierzchni ścian, stropów i posadzek z wykorzystaniem fungicydów.  

Usuwamy całkowicie grzybnię oraz przebarwienia występujące na powierzchni bez ścierania, kucia czy szlifowania powierzchni (metoda bezdotykowa).
Odgrzybianie piwnicyZabiegi bezdotykowe zapobiegają dodatkowej emisji zarodników grzybów pleśniowych do powietrza co bezpośrednio zmniejsza ryzyko przenoszenia zarodników do inny „zdrowych” pomieszczeń.

Drugi etap to usuwanie zarodników grzybów pleśniowych z powietrza. Metoda ozonowa pozwala na całkowitą dezynfekcję powietrza nie tylko z samych zarodników ale z bakterii, wirusów, roztoczy oraz uciążliwych zapachów.

Taka kompleksowa metoda daje gwarancję całkowitego usunięcia zagrzybienia z pomieszczenia. Zabezpiecza lokal przed nawrotem zagrzybienia spowodowanego wysokim stężeniem zarodników w powietrzu.