Zajmujemy się naprawą następujących maszyn:

- osuszacze domowe i budowlane,

serwis

- wentylatory powietrza,

- pompy ssące,

- nagrzewnice,

- nawilżacze powietrza,

- ozonatory powietrza,

- klimatyzatory,

- urządzenia pomiarowe,

 

Wśród najczęściej naprawianych przez nas urządzeń są takie marki jak: TROTEC, HAYLO, DRIEAZ, BRUNE, CALOREX, ECOZONE, DELAIR, FRAL, AERIAL, SIAL, MASTER

Serwis gwarancyjny urządzeń Trotec.

Realizujemy naprawy gwarancyjne urządzeń pomiarowych oraz maszyn firmy Trotec.

W przypadku awarii sprzętu zakupionego u nas, na czas naprawy, w miarę możliwości, udostępniamy urządzenie zastępcze.

 

serwis1UZUPEŁNIANIE CZYNNIKA CHŁODZĄCEGO

Zarówno układy w osuszaczach powietrza, jak i klimatyzatorach nie są układami zamkniętym hermetycznie. Wystarczy spojrzeć na wszystkie przewody elastyczne. Z tego też powodu nieuniknione są straty czynnika chłodzącego w układzie. Spadek poziomu czynnika chłodzącego poniżej zalecanej wartości może w konsekwencji spowodować awarię urządzenia. Jedynym rozwiązaniem jest regularne uzupełnianie poziomu czynnika chłodzącego. wymagają uzupełniania środka chłodzącego. Jeżeli zauważyłeś spadek wydajności Twojej maszyny, najprawdopodobniej Twoje urządzenie wymaga przeprowadzenia próby szczelności oraz uzupełnienia czynnika.

 

DSC03706SERWIS OKRESOWY = PEWNE URZĄDZENIE

Maszyny budowlane tak samo jak samochody wymagają przeglądów i konserwacji. Regularnie przeprowadzany serwis przedłuża żywotność urządzenia oraz gwarantuje jego wysoką wydajność

 

W naszym serwisie wykonujemy okresowe przeglądy maszyn obejmujące ocenę stanu technicznego oraz kontrolę wyposażenia. W trakcie przeglądu oceniamy stan ogólny urządzenia ze szczególnym uwzględnieniem przewodu i wtyczki, sprawdzenia pracy i kontroli jego wydajności. Przeprowadzamy także oględziny wewnętrzne i sprawdzamy kluczowe podzespoły.

 

SPRAWNA OBSŁUGA

Oddając urządzenia do serwisu możesz liczyć na szybką i sprawną obsługę. W naszej firmie większość wycen dokonujemy w ciągu 48 godzin. Czas maksymalny wyceny wynosi 5 dni roboczych. Nasz pracownik po dokonaniu wyceny skontaktuje się z Państwem i po uzyskaniu akceptacji kosztów niezwłocznie zamówi części zamienne, a po ich otrzymaniu natychmiast przystąpi do naprawy.

 

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Dzięki rozbudowanej sieci oddziałów mamy możliwość obsługiwać klientów na ternie całej Polski. Skontaktuj się z najbliższym oddziałem DRY-POL  i uzgodnij możliwość skorzystania z naszego serwisu.

 

GWARANCJA JAKOŚCI

Oddając sprzęt do naszego serwisu masz pewność, że otrzymasz profesjonalną usługę. Naprawy wykonujemy w większości na oryginalnych podzespołach najwyższej jakości, a w części zamienne zaopatrujemy się bezpośrednio u producentów urządzeń. Nie stosujemy części zamiennych nieznanego pochodzenia, a nasi specjaliści są odpowiednio przeszkoleni i posiadają niezbędną wiedzę i duże doświadczenie.