saharaWentylator SAHARA PRO
 Dane techniczne :
- Wysokość 50 cm
- Szerokość 44 cm
- Głębokość 50 cm
- Waga 17 kg
- Napięcie 230 V
- Pobór prądu 0,76 kW/h
- Moc silnika 0.75 KM
- Prędkości pracy 3
- Wydajność 5267 m³/h
Obudowa Polietylenowa
- Pozycje pracy (0°, 15°, 45°,90°)
Sahara to wentylator promieniowy o dużej wydajności przepływu powietrza. Idealny do wspomagania osuszania zawilgoconych pomieszczeń, lub w przypadku, gdy wilgotny jest tylko fragment ściany, róg pomieszczenia itp. Wytwarza silny strumień powietrza, umożliwiający punktowe osuszanie powierzchni. Dzięki adapterowi rozgałęziającemu możliwe jest wdmuchiwanie powietrza w nawet najbardziej niedostępne zakamarki.
 
Zapraszamy do zapozniania się z ofertą: wentylatory i dmuchawy przemysłowe - Sklep Dry24.pl
 
ACEWentylator ACE
Dane techniczne :
Wysokość : 61 cm
- Szerokość : 51.5 cm.
- Głębokość : 48.3 cm.
- Waga : 15 kg
- Napięcie : 230 V
- Pobór prądu : 0,23 kW/h
- Moc silnika : 0.25 KM
- Prędkości pracy : 2
- Wydajność : 3400 m³/h
- Obudowa : Polietylenowa
- Pozycje pracy : 7
Ace to wentylator osiowy o bardzo małym poborze mocy i bardzo wysokiej wydajności. Idealny do wspomagania osuszania posadzek, dużych kubaturowo pomieszczeń, a także do wentylowania zadymionych lub zapylonych pomieszczeń. Możliwość pracy w 7 różnych pozycjach, oraz ustawienia „ściany wentylatorów” do trzech sztuk w wzwyż, daje mu szeroką gamę zastosowań w wielu dziedzinach.
vortexWentylator VORTEX
Dane techniczne :
- Wymiary 49 x 48 x 40 cm
- Waga 15 kg
- Silnik 0,75 kW
- Prędkości jedna
- Wydajność 3359 m3/h
- Ciśnienie stat. 5,6 cm
Wentylator osiowy o bardzo dużej wydajności, zaprojektowany do wprowadzania powietrza w obszary trudnodostępne. Duże ciśnienie statyczne jakie wytwarza Vortex zapewnia intensywny ruch powietrza na dużych odległościach (do 40m). Wentylator o stabilnej i silnej konstrukcji, z możliwością podwieszania lub montowania w miejscach nietypowych. Wyposażony w poręczny uchwyt oraz długi przewód zasilający (7.6 m ). Bardzo prosty w obsłudze. Doskonale nadaje się do wentylowania przy czyszczeniu i pracach remontowych różnego rodzaju zbiorników. Akcesoria systemu Sto&Go pozwalają na zamontowanie rękawów o średnicy 29 cm i transport powietrza do wnętrza pomieszczeń.
 sahara compactWentylator Sahara Compact 
 Dane techniczne :
- Wysokość 38 cm
- Szerokość 29,5 cm
- Głębokość 30 cm
- Waga 4,1 kg
- Napięcie 230 V
- Pobór prądu 0,23 kW/h
- Moc silnika 1/12 KM
- Prędkości pracy 1
- Wydajność 1490 m³/h
- Pozycje pracy (0°, 45°, 90°)
Mały wentylator promieniowy wspomagający osuszanie zawilgoconych pomieszczeń, lub w przypadku, gdy wilgotny jest tylko fragment ściany, róg pomieszczenia itp. Wytwarza strumień powietrza umożliwiający punktowe osuszanie powierzchni. Dzięki adapterowi możliwe jest wdmuchiwanie powietrza w nawet najbardziej niedostępne zakamarki za pomocą rękawa. Bardzo lekki i poręczny w użyciu. Jego zaletą jest bardzo niskie zużycie energii, oraz niewielkie gabaryty.