Wykorzystując najnowsze osiągnięcia nauki i techniki od 1997 roku  zajmujemy się osuszaniem budynków w Polsce. W swoim dorobku mieliśmy wiele trudnych do rozwiązania problemów wilgoci, którym potrafiliśmy sprostać.

Wieloletnia praktyka i ciągłe podnoszenie kwalifikacji umożliwiają nam dostarczanie kompleksowych rozwiązań indywidualnie dostosowanych do potrzeb klienta.

 Skupiamy się na szybkim i skutecznym działaniu, dzięki czemu zapewniamy minimalizację strat powstałych w wyniku zalania.

Ciągłe inwestowanie w wiedzę i nowoczesny sprzęt pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie, oraz spełnienie oczekiwań naszych klientów.


certyfikat activo1rekomendacja

W swoich działaniach opieramy się przede wszystkim na doświadczeniu , dzięki temu gwarantujemy rzetelność i niezawodność wykonywanych prac.


Ponad piętnastoletnia praktyka pozwoliła nam zjednać sobie grono stałych klientów, którzy ceniąc 

nasz profesjonalizm i wiedzę systematycznie korzystają z naszych usług czego dowodem są nasze referencje.

Czynnie uczestniczyliśmy w trakcie usuwania skutków powodzi 1000-lecia (1997r.). Mieliśmy tam doskonałą okazję na zdobywanie wiedzy od wielu zagranicznych firm zajmujących się osuszaniem 
budynków. Dało nam to możliwość poznania najnowszych światowych technologii stosowanych w tej dziedzinie, które z powodzeniem wykorzystujemy w swojej pracy.

Gdy konkurencja się uczy, my jesteśmy już profesjonalni.
Zaufaj doświadczeniu !